Pojišťovna a trvalé následky

Trvalé následky nejsou vůbec příjemné, pokud se jedná o trvalé následky zdravotní. Jistě by to nikdo nechtěl dobrovolně. Já mám trvalé následky poté, co jsem měla autonehodu. Jela jsem tehdy s mým bývalým přítelem ze zábavy. A i když on nepil alkohol, já taky ne, tak jsme měli bohužel nehodu. Bohužel on jel moc rychle a nevšiml si prudké zatáčky. Já po nehodě na tom byla docela špatně, zatímco on z toho vyvázl zcela bez škrábance. Ne, že bych mu to nepřála, ale vadilo mi, že všem říkal, že jsem tehdy řídila já a ne on. Chtěl mít u ostatních soucit a aby všechna vina byla na mě. Já mám po nehodě stále velkou jizvu na levé noze.

Trvalé následky jsou nepříjemné.

Ne, že by mi vadila jako z kosmetického hlediska, ale vadí mi, že si stále tím připomínám onu nehodu, která mě štve. Můj přítel byl záhy bývalý přítel. Měla jsem na něj fakt velký vztek, ale pak jsem si řekla, že to nemá cenu. S tím už nic nenadělám a fakt, že se budu chovat jako malé dítě si nepomůžu. Místo toho jsem se vzepřela a povznesla hlavu vzhůru. Na ex partnera jsem úplně zapomněla, i když jizva na noze mi ho bude již stále připomínat. Možná pouvažuji nad tetováním, ale to zatím nechci, nikdy jsem o něj nestála. Zkoušela jsem své trvalé následky nahlásit pojišťovně, ale ta mi bohužel nic nepřiznala. Bylo mi to líto, přeci jen tu jizvu mám škaredou, a ne z vlastní viny. A víte, jak vlastně dopadl on? Oni mu tehdy nevzali ani řidičský průkaz, neplatil žádnou pokutu a vlastně celkově nic mu nebylo. Dokonce pojišťovna mu celou nehodu zaplatila do poslední koruny. Měla jsem takový vztek, že to byla úplná nespravedlnost!

Zdravotní stav posoudí lékař.

Takže pokud chcete mít všechno v pořádku, ujistěte se, jakou máte pojistku, ať už ji máte odkudkoliv. Je vždy lepší si něco dvakrát přečíst než být pak zklamaný. Já jsem taky toho pak litovala. Nyní mám novou úrazovou pojistku a doufám, že v případě nouze nebudu odmítnutá. Toto jsem poradila i celé své rodině. Víte, je lepší být připravená na všechno než pak mít jen oči pro pláč. A pokud vás téma zajímá více, můžete se podívat sem na náš web.