Splňte si své sny

V dnešní době se vše velmi prověřuje, zvažuje, vše musíte dokládat mnoha dokumenty a ve finále z toho vlastně ani nemusí nic vzejít a investovaný čas je tatam. Jste v podobné situaci? Chtěli jste si půjčit peníze na podnikání nebo jiné aktivity, ale dle banky nejste dostatečně bonitní klient nebo by vám půjčila jen zlomek částky, kterou potřebujete?

Úvěr pro podnikatele

Takové situace jsou vždy nejen nepříjemné, ale především složité. Pokud se plán zasekne na penězích a nevíte kudy dál, možná může pomoci americká hypotéka bez doložení příjmu. Stačí podat online žádost, která bude v krátké lhůtě vyřízena a může být hotovo. Ovšem samozřejmě všechno má svá pravidla, a ani tento typ úvěru není výjimkou. Dnešní zákonné podmínky ukládají poskytovateli úvěru nebo hypotéky povinnost zjistit schopnost splácení klienta – a tedy nejedná se o to, že byste nemuseli doložit vůbec nic. Ovšem jsou zde cesty, jak pomoci i klientům, kteří jsou pro banky neatraktivní právě kvůli nízkým příjmům.

Spotřebitelský úvěr

Můžete totiž využít možnosti takzvaného spoludlužníka – a tedy například manžel nebo někdo z příbuzných či přátel mohou vstoupit do úvěru s vámi, a tedy příjem bude dostatečný ke splácení, a peníze dostanete. Navíc pokud se jedná o hypotéku pro podnikatele, podmínkou jsou ještě o něco mírnější, než v případě půjčení peněz na rekonstrukce, bydlení či obdobné odvětví. V případě, že budete žádat jako podnikatel je ovšem potřeba se prokázat, že máte živnost skutečně aktivní, a tedy skutečně podnikáte. Lze to doložit mimo jiné i daňovým přiznáním či fakturami. A co když ještě nepodnikáte, a peníze potřebujete právě na rozjezd? V takovém případě se řeší popis podnikatelského záměru, na což budete potřebovat peníze z úvěru. Možnosti existují i v případě, že jste v běžné bance nepochodili. Nebuďte tedy hned zklamaní a zkuste najít tu správnou cestičku ke svému vysněnému cíli.