Nejbizardnější koníčky světa

Milovník pohřbů

Pohřeb pro přemáhající většinu představuje ztrátu blízkého člověka, a tak se modlí, aby se mu v co největší míře vyhýbaly. To ale není případ pár jedinců na světě, kteří je naopak vyhledávají a je jim jedno, že třeba ani danou osobu neznaly. Zkrátka je přitahuje samotná smuteční atmosféra, do níž se rádi potopí spolu s pozůstalými, jako jak se říká: Můry světlo.
Žena s piercingem

Plastické operace

Tento koníček má spoustu obdivovatelů i z řad slavných celebrit. Přiznejme si, není moc celebrit, které by nepodstoupily nikdy žádnou plastickou operaci, ať už jde o zvětšení prsou, rtů nebo modelaci nosu. O tom teď ale řeč není. Cílem této záliby je dosáhnou co největšího počtu plastických operací a dalších kosmetických zákroků, absolutně předělat svůj vzhled nebo snaha podobat se svému idolu. Nevěřili bysto tomu, ale v dnešní době už má snad každá země dívku snažící se právě touto cestou, dosáhnou co největší podoby s panenkou Barbie, protože si myslí, že právě ona je symbolem pravé krásy. Ani muži ale nezůstávají pozadu. Živých Kenů už je taky dost.

Dělej mrtvého

Pokud Vám připadal koníček s pohřby morbidní, tohle s Vámi určitě zamává. Jeden americký muž si doslova libuje ve hře na mrtvého. Pokaždé si ovšem najde jiný způsob, kterým zemřel. A je v tom velice vynalézavý. Všechny vraždy i sebevraždy si podstivě zaznamenává pomocí fotografií nebo rovnou celých videí se smrtelnou scénku. Své výtvory poté vystavuje na webové stránky, aby se jeho mistrovským dílem mohli kochat i další lidé.

Tetování, piercing a rohy

Skupina osob, které si nechávají potetovat celý povrch těla i s obličejem, který zdobí takový počet persingů, že byste je ani nespočítali, a jako bonus ještě speciální implantáty do čela působící jako rohy, stále rozšiřuje své řady a jsou schopni za tuto proměnu vyhodit klidně i miliony! Určitě si teď (pokud máte děti) říkáte, že když vaše ratolest přišla s nepovoleným tetováním, zas taková hrůza to ještě nebyla.

Mistr světa v bučení

Věřili byste tomu, že existuje něco takového jako soutěž v bučení? Ať je vaše odpověď jakákoli, tato soutěž se každým rokem opravdu koná a její účastníci se předbíhají v tom, kdo předvede lepší imitaci krávy.
Spící miminko

Zpět do dětských let

Taky si občas říkáte, že být znovu dítě by bylo super? Jen si to představte: žádné starosti ani povinnosti. Existuje ale skupina lidí, která se nelíbila jen pouhá představa, a tak ji uvedli do reality. Jsou úplně nadšení, když se mohou obléct do dupaček v dospělácké velikosti, ulehnout do zvětšeniny dětské postýlky a nechat další osobu o sebe pečovat, zatímco si oni hrají a konzumují kaše z dětských sklínek. V opravdových extrémech se uchylují i k používání plínek.