Když sport bolí

Pokud jste si dali novoroční předsevzetí, že shodíte nějaké to kilo, že začnete sportovat, tak možná po měsíci už se dostavily první výsledky. Možná je to skutečně nějaké to kilo dole, ale taky se možná u vás objevily bolesti kloubů. Začít sportovat ve vyšším věku anebo s nadváhou, to dá vaším kloubům zabrat.

klouby

Pokud se snažíte zhubnout, tak jste jistě upravili svůj jídelníček, ale napadlo vás, že stejně tak vaše klouby si zaslouží kvalitní jídelníček, tím myslíme, že i klouby potřebují pro své správné fungování správnou výživu. A co může být lepšího než nejlepší kolagen Orcacollagen.cz.

Každý sport s sebou nese riziko jak úrazů, tak zdravotních problémů, jako jsou namožené svaly či bolesti kloubů a zad. Na namožené svaly pomůže masáž nebo posezení ve vířivé vaně, aby se svaly uvolnily, ale co s klouby? Tady pomůže jedině výživa, kterou kloubům dodáme vnitřním použitím, to znamená ve formě pilulek nebo tobolek. Ano, mluvíte o kolagenu, protože ten kloubům občas chybí a zvlášť v pozdějším věku je potřeba jej tělu a kloubům dodávat, aby mohly dále snášet veškerou zátěž, kterou na ně klademe.

běh

Sport patří ke zdravému životnímu stylu a sportovat bychom měli i ve vyšším věku. Pochopitelně sportovní výkony nebudou stejné jako v mládí, ale co dělat, když klouby bolí i při obyčejné chůzi? Je potřeba mu dodat kolagen, který už tělo neprodukuje v potřebném množství. Kolagen je jeden z mála přípravků, který je čistě přírodní. Ať rybí, hovězí nebo vepřový, vždy jde o přírodní produkt. A vždy nám pomůže jak s klouby, tak i s pevnější pletí, kvalitnějšími vlasy a tak nám bude pomáhat udržet si mladistvý vzhled.

Udržujte se v pohybu a nenechejte se odradit, pokud vás začnou pobolívat klouby. Možná si jen říkají o svou dávku kolagenu, tak jim ji dopřejte. Zaslouží si to za jejich celoživotní službu.