Vkusná dřevěná gravírovaná tabulka.

Milujete detaily? Pěkné a vkusné detaily? Máte rádi dřevo? Dřevo je přece úžasný materiál. Je příjemný na dotek a voní lesem. Jedním takovým pěkným kouskem si můžete vyšperkovat vlastní dům, nebo chatu, chalupu. A to přímo její adresu.

tabulka

Ano je to tak. Dřevěná tabulka gravírovaná Pergoly-trutnov každému ukáže, že je na správné adrese, každý vás dobře najde, ať vaše návštěvy, pošťačka a naopak vás nebudou otravovat cizí lidé, protože hned uvidí, že jsou na špatné adrese. Prostě dřevěná tabulka s číslem popisným bude nepřehlédnutelná, bude zdobit třeba přímo fasádu stavby, nebo branku, nebo jen obyčejný dřevěný plůtek. Vůbec nevadí, jestli jste zrovna postavili nový dům, který se rozhodnete vyšperkovat touto cestou, nebo bydlíte v malé chaloupce, které už původní plechová cedulka dosloužila, oloupala se a je k nepřečtení. I dřevěný plůtek vašeho domečku určitě uvítá ozdobu s důležitou informací ze stejného materiálu.

náš dům

A jestliže jste vlastníky malého bytu, nebo třeba nemáte ani ten byt, bydlíte v pronájmu a řeknete si: „Proboha, na co mi bude taková tabulka, přeci ji tady nepřitluču na panelák.“ Tak jste tak trochu vedle, hlavně jestli máte chatu. Chaty sice nejsou značené čísly popisnými, protože nejsou k trvalému obývání, ale pouze k rekreaci, ale stejně jsou evidované. Mají svoje čísla evidenční. Takže i chatky, chatičky musí být označené. Takové chajdě bude dřevěná tabulka slušet snad nejvíc. Chatka bývá v lese, takže vlastně samé dřevo. Svůj k svému. A jestliže ani s tímto nápadem u vás nepochodíme, protože jste zarytí odpůrci chataření, nesnášíte práce na zahrádce a věčné rekonstrukce chat, tak vězte, že ani vy s touto originální tabulkou neprohloupíte. Přiznejte si, kolikrát si marně lámete hlavu s nějakou drobností k narozeninám pro kolegyni, nebo originální dáreček k Vánocům pro vašeho obvoďáka, nebo automechanika. Pokud víte, že je vlastníkem jakékoli nemovitosti a navíc znáte číslo adresy, máte vyhráno. Naprosto neotřelý, vkusný dárek je na světě.