Hurá do půjčovny

Umíte si představit v dnešní době život bez elektřiny? Už jste se nad tím někdy zamysleli? Nemyslitelné, viďte? Nebo jste snad už takovou nemilou situaci zažili? Takový výpadek proudu na několik desítek minut v době hlavního večerního televizního vysílání. Hm, tak to muselo být něco!

logo

Zajistěte si raději náhradní zdroj elektřiny
Ale to je jen doma. Co když dojde k výpadku elektrické energie na kulturní akci v exteriéru, v nemocnici při operaci, v divadle uprostřed milostné scény. Tam musí být vážně připraveni i na tuto eventualitu.
A co na chalupě, kde máte dokonce teplo připojené na pevnou elektrickou síť? A v zimě? To je snad až kruté! Naštěstí existují náhradní zdroje elektrické energie, které si můžete zakoupit, nebo využít nabídky pronájmu. Taková půjčovna elektrocentrál Vám může poskytnout medvědí službu!
Podívejte se, na chalupě přebýváte sezónně, takže vypůjčit si elektrocentrálu na tuto dobu je vlastně velmi dobrá investice.

  • Máte plnou ledničku a mrazák,
  • večer byste se chtěli podívat na humorný televizní pořad,
  • venkovní osvětlení je také potřeba, abyste se nepřerazili ve tmě,
  • uvařit si oběd na kamnech má svou romantiku, ale elektrická plotýnka je prostě elektrická plotýnka.
  • A vodu na kávu uvařit ve varné konvici? To už snad ani jinak neumíte..

170kva_01

A když elektřina nejde? Veškeré Vaše pohodlí je rázem v háji. Právě pro takové nepříjemné situace je tu elektrocentrála, kterou lze zapůjčit na určitou dobu.
Jak si myslíte, že to dělají na koncertech pod širým nebem? Myslíte si, že mají prodlužovacím kabelem připojenou elektřinu k pevné rozvodné síti? Kdepak! Mají také vypůjčenou kvalitní elektrocentrálu, která veškeré hudební běsnění v pohodě utáhne.
A Vaše chalupa? Ta bude v pohodlí, i když dojde k přerušení dodávky elektřiny. A vy samozřejmě spolu s ní. A víte, co? i kdybyste elektrocenrálu za celou sezónu nepoužili, pořád je to lepší, než se někde trápit se zkaženými potravinami, nebo s odřeninami, které si způsobíte večer venku za tmy.