Jak se zabavit v autobuse

Pokud někam cestujete, jistě znáte dlouhé trasy, které musíte přetrpět, abyste se dostali do své vysněné destinace. Jak tedy přetrpět takovou cestu a lépe – ještě se u ní zabavit? Výhodou je, že můžete sami být během toho produktivní.

 blondýna v autobuse

Film

Můžete se buď podívat do výběru autobusové společnosti, co nabízí za filmy. Nebo si ještě předtím nějaké stáhněte. Budete mít potom možnost se podívat na to, co již dlouho plánujete, ale nikdy na to nebyl čas. Stejně tak to můžete udělat se seriály, nebo rozkoukat nějaký nový.

 

Wifi

Pokud má dopravce wi-fi, nemusíte nic řešit. Stejně tak když máte data na internet. Můžete koukat na videa, na online filmy, na pořady, nebo projíždět sociální sítě. Budete se divit, ale i to vám může zabrat poměrně dlouhou dobu. Jediné, co člověka dokáže naštvat, je špatný signál. V takovém případě nic nenaděláte.

 

Hudba

Poslech hudby může trvat s přehledem několik hodin. Můžete prozkoumat nové album, nebo si pustit to, na co zrovna máte náladu a jen tak relaxovat.

 

Spánek

Vyspáním ztratíte několik hodin, které byste strávili nicneděláním. Proto si můžete pustit písničky a ponořit se do světa snů. Jen pozor na to, kde je vaše konečná, abyste neodcestovali úplně jinam.

 prázdné vlakové nádraží

Hry

Některé přepravní společnosti samy nabízí ke hraní různé hry. Můžete zkusit šachy, ale i nějaké složitější strategie a podobně. Tady už jen záleží na vás, jak dlouho jste schopni u hry vydržet. Může to být chvilka, ale klidně i celá cesta.

 

Čtení

Ne každý si zvládne číst při jízdě, ale ti, kteří ano, by o tuto možnost rozhodně neměli přijít. Můžete si zabalit nějakou dobrodružnou, nebo romantiku a sami uvidíte, kolik toho stihnete přečíst a jak rychle vám uběhne daný moment.

 

Práce

A samozřejmě můžete i neotálet a vrhnout se do práce. Pokud si například vyděláváte překladem, nebo nějakým psaní, proč toho nevyužít a nenabrat si práci na cestu? Poté na ni na dovolené nebudete muset myslet a i po ní bude váš nástup příjemnější a ne nijak unáhlený.