Ford Kuga Vignale aneb luxus na čtyřech kolech

Již na první pohled je zcela patrné, že se nejedná jen o nějaký průměrný SUV automobil. Ale doslova vás uhrane svým elegantním designem. Dokonalý vzhled je prioritou i v rámci vnitřního interiéru vozidla. Který je naprosto typickým, neboť je vybaven kůží s prošívaným šestiúhelníkovým vzorem a to vše ve světlém provedení kašmírového či ebenového odstínu. Nutno podotknout, že kůže je i na palubní desce. Nad propracovaným detailem se až tají dech.
ford kuga na parkovišti

Značka Ford vsadila na rozšíření své nabídky luxusních vozů o variantu Vignale. SUV poutající svým luxusním vzhledem bylo prvně představeno v Ženevě. Tímto se tak řadí nejen mezi luxusní SUV vozy, ale zároveň reprezentuje to nejlepší od renomované automobilové značky.

Ford Kuga Vignale aneb čím si vás získá?

Luxusní vozidlo, které vás polapí nejen svým poskytujícím komfortem v rámci maximálního požitku jízdy za volantem. SUV disponuje výkonnou šestistupňovou automatickou převodovkou. Standardním vybavením automobilu je komunikační systém SYNC 3, jenž se ovládá pomocí klepání a přetahování prstu na obrazovce či pomocí hlasového příkazu. Tímto tak můžete oznámit, že vám dochází benzin a automaticky se vám hned zobrazí nejbližší čerpací stanice. Ford Kuga Vignale nabízí však i velmi přínosné systémy rozpoznávající dopravní značky, avšak i varujíci řidiče při nechtěném vyjetí z jízdního pruhu apod. Samozřejmostí je zcela tichý interiér. Sedadla jsou elektricky nastavitelná a poskytují nejvyšší možný komfort.

Přepych není jen uvnitř vozidla. Vyzdvihnout je třeba především 19palcová litá kola a 210 koní pod kapotou. Co se týče motoru, tak nabídka zahrnuje až čtyři agregáty. Náleží mezi nejvýkonnější automobil v rámci nabízených motorů.
značka Ford

Závěrem aneb co dodat?
 
Automobil reprezentující eleganci a mající ráz. Ojedinělost tkví v ručně propracovaných detailech, stejně jako tak využívající nejnovější technologii. Rovněž se jedná o nový design a výkon v rámci automobilové značky Ford.
 
Interesantní je i systém aktivního potlačování hluku, což je zajištěno prostřednictvím tří mikrofónů umístěných uvnitř vozidla. V nabídce v rámci výkonnosti a úspory motorů je k dispozici 2.0 TDCi bi-turbo o výkonu 154kW.