Obal na mobil ve tvaru knížky splní vaše očekávání

Dopřejte si kvalitu za rozumnou cenu

Tento slogan je natolik zprofanovaný a tak často uváděný, že to může mnohé z vás spíše odrazovat, ale poměr cena / výkon je hodnotící kritérium, které dnes rozhoduje o úspěchu jakéhokoli podnikání. My bychom vám rádi naznačili, že obaly na mobilní telefony připomínající malou knížečku do tohoto kontextu perfektně zapadají.

mobil v ruce

Rozhoduje vzhled – jistě dobře znáte přirovnání, že krásu bychom měli hodnotit především podle toho, co máme uvnitř, vnitřní krása a harmonie se však také projevuje navenek a tvůrcům těchto typů obalů na mobil Samsung se to vydařilo v maximální možné míře. Když se zamyslíte nad tím, že tak krásný a elegantní výrobek pořídíte za cenu spotřebního zboží v hodnotě desítek korun, bude se vám to možná zdát až podezřelé.

mobilní telefon

Eko-kůže vítězí na celé čáře – a právě vzhled rozhodl o úspěchu knížkových (flipových) pouzder, s nimiž můžete vyrazit na abiturientský večírek, na oslavu narozenin, do restaurace na večeři, na maturitní ples, do divadla a na koncert a nikde nebudete středem pozornosti v negativním slova smyslu. Je to dáno hlavně eko-kůží – materiálem, který z centra zákaznického zájmu vytlačuje již řadu let koženku. Koženka je ovšem neprodyšná a pro obaly na mobily zcela nevhodná, neboť zadržuje vlhkost a může způsobit poškození přístroje. Eko-kůže je navíc velmi kompaktní a pevná, příjemná na dotek a vzhledově napodobuje pravou kůži velmi věrohodně. Výsledný vzhledový efekt pak překvapí mnohé z vás, ať už telefon obléknete do bílé barvy obalu, anebo si zvolíte některou z výrazných pastelových barev.

Uvnitř flipových obalů bývají gelové vložky, do nichž mobil zapadne ze všech stran a přiklopením čelních otevíracích desek tak chráníte telefon ze všech stran. Knížkové pouzdro lze také zalomit podle prolisu na zadní straně a vytvořit stabilní stojánek, který se hodí třeba pro sledování filmů.