Nejlepší reality show Netflixu


Nevíte, co sledovat na Netflixu? A co takhle zkusit nějakou reality show, kterých je Netflix plný? Najdete to reality show na všechny možná témata a věřte, že se u spousty z nich skvěle pobavíte a nebudete se moci od nich odtrhnout. Pro ty, kteří hledají nenáročnou zábavu, u které si oddechnou, pobaví se a třeba se i zasmějí, je tento druh show skvělým výběrem.

televizer

Podívejte se na naše tipy na některé reality show, které můžete na Netflixu shlédnout i s českými titulky nebo dabingem.

Je to dort?

S kulinářskými soutěžemi a reality show se na Netflixu roztrhl pytel, ale show Je to dort? tak trochu vybočuje od zbytku ostatních soutěží. Na rozdíl od ostatních soutěží, tady soutěžící nevaří, ale mají za úkol poznat, který z uvedených předmětů, které jsou jim představovány jsou dorty, a které jsou skutečné předměty. Připadá vám to, jako směšně jednoduché? Věřte, že jednoduché to není ani v nejmenším a dorty jsou opravdu k nerozeznání od pravých předmětů.

The Circle

Jedna z nejpopulárnějších reality show na Netflixu, která si udržuje diváky hlavně kvůli množství nejrůznějších zvratů, které se tu odehrávají. Hráči zde musí postupovat strategicky, tvořit aliance, spojenectví, aby měli šanci na výhru. Nejedná se o boj z očí do očí ale skrze sociální sítě. Zajímavé je, že nám tato show ukazuje, jak snadné je oklamat ty, kteří sledují sociální sítě. V každém díle jsou vybírání ty nejlepší influenceři a ti, kteří dojdou až nakonec, vyhrají pohádkovou odměnu 10 000 dolarů.

netflix

Tyto dvě reality show jsou jen malou ukázkou toho, co můžete na Netflixu vidět. Ve skutečnosti je toho ale mnohem víc. Namátkovou můžeme zmínit reality show Můj (ne)ortodoxní život, Makléři z Hollywoodu, Úklid s Marií Kondo, Zem je láva, Láska je slepá a mnoho dalšího. Vybere si tu skutečně každý. Pro to, abyste mohli reality show shlédnout, si musíte předplatit Netflix, který začíná od 199 Kč měsíčně. Můžete si ale předtím prohlédnout různé útržky a zajímavé momenty z reality show na YouTube. Odtud si je můžete dokonce stáhnout prostřednictvím download videa z Youtube.