Nepostradatelné sluneční brýle


Sluníčko a teplo je v létě skutečně něco, co oceníme všichni, ale často je nám i na obtíž. Vhodnou volbou pro náš spokojený pohled a výhled jsou sluneční brýle, které nás nejen ochrání před nepříjemným a ostrým slunečním zářením, ale vypadají šik a jsou skvělým doplňkem našeho outfitu. Jsou pro nás nepostradatelné do takové míry, že se dokonce stali součástí našeho životního stylu a „looku“.
brýle proti slunečnímu záření

Kvalita v tak malém kousku

Pro potřebu skutečně kvalitního efektu daných brýlí, byste neměli zapomínat na určité parametry, které by měli za každou cenu sluneční brýle splňovat:


1.     UV filtr – když mají sluneční brýle tmavá skla, neznamená to ještě, že vás před UV zářením nejvíce ochrání. Kvalitní brýle musí mít i kvalitní ochranu s UV filtrem!


2.     Rám brýlí – při méně kvalitních kouscích vás může trápit tlačení rámu. Často se taky stává, že jsou vyrobené z kovů, které způsobují alergickou reakci.


3.  Vybroušená skla – podstatnou částí brýlí jsou skla. Mají vás ochránit před zkresleným obrazem a být odolná proti lehkému poškrábání nebo poškození.

Design je někdy víc…

Otázka designu bývá trochu diskutabilní. Jelikož se dnes nosí brýle ke všemu a v každém počasí, někdy opravdu nezáleží na kvalitě, ale na samotném designu. Lidi chtějí být „in“ a vypadat za všech okolností stylově. Proto potřebují doplněk, který se postará o to, aby se nejen cítili, ale i vypadli bezchybně.
graffiti zeď

Vybrat si tedy můžete z různých:


       barev skla a rámů


       vzorů celkových brýlí


       materiálů rámů


       retro brýlí nebo nejnovějších typů

Sluneční brýle jsou vlastně dnes už považovány za styl života, který vedeme, nikoliv za potřebu jejich využití a ochraně před slunečním zářením. Je toho důkazem i fakt, že za ně často maskujeme tvář, pokud nechceme být příliš vidět nebo i skutečnost, že je nesundáváme ani v obchodě či v nepříznivém počasí.

Někdy nám totiž pomáhají schovat nebo naopak ukázat naši osobnost, a to z nich dělá jedinečný vkus, kterého se nehodláme vzdát.