I jídlo se dá nahradit

Chystáte se zhubnout? Určitě jste už slyšeli, že bez změny jídelníčku a pohybu to není možné. Neexistuje nic, co by vám pomohlo zhubnout bez námahy. Jsou k dispozici jen menší pomocníci, kteří vám mohou cestu k novou tělu usnadnit. Mezi ně patří proteiny v prášku, které fungují i jako náhrada jídla. Nahradit můžete proteinem optimálně jedno jídlo denně. Nejdůležitější je v redukci zdravá strava, a tu nemůžete šidit pouhým pitím proteinů.

proteinový shake

Proteiny jsou základní stavební prvek svalstva. Bez proteinů prostě nezhubnete a nevypracujete svaly. Nemusíte vypadat jako kulturista, to se vám stejně běžným cvičením a stravou ani nepovede. Musíte ale přijímat vyváženou stravu, která obsahuje zdravé sacharidy, tuky i bílkoviny. Nechte si od někoho vypracovat jídelníček, a ten dodržujte, než si osvojíte principy zdravé stravy. Nezapomínejte na pravidelný pohyb.

Nestíháte? Běžte z práce domů, abyste stihli co nejvíc věcí? Někdy se může stát, že prostě na pořádné jídlo nemáte čas. Od toho jsou tu naše proteiny, které si můžete namíchat s sebou a po cestě je vypít. Najdete je v příchuti lesní směs, čokoláda, vanilka a neutral. Vyzkoušet můžete příchutě v malých sáčcích, abyste našli svého favorita, díky tomu ušetříte a nevyhodíte zbytečně ani peníze ani protein.

protein v lahvi

Perfektní po cvičení
Trenéři doporučují po tréninku vypít porci proteinového nápoje, který vás zasytí a dodá vám bílkoviny, které tělo tolik potřebuje. Proteinový nápoj má tedy více využití, a je jen na vás, jaké využití zvolíte. Proteiny jsou kvalitní, velmi dobře chutnají, a mezi lidmi jsou oblíbené. Dají se využít i v kuchyni při vaření a pečení zdravých jídel. Můžete si udělat proteinový shake, protein se dá přidat do tvarohu, palačinek a koláčů, zkrátka se dá přidat snad do všeho. Získáte tak zdravé jídlo, které vás zasytí, a ještě si pochutnáte.